Mikro Yazılım Programı Yetkili Satıcısı

Server Kurulumu

Daha çok “Server” veya “Ana Makine” olarak bildiğimiz sunucular, yapılandırılan herhangi bir ağ üzerinde bilgileri veya uygulamaları kullanıcılara paylaştıran, donanım ve yazılım bileşenlerinden oluşan özel bir bilgisayardır.

Sunucu, sunduğu hizmete göre farklı şekillerde adlandırılır.
 
Örneğin sunucu, bir veritabanı hizmeti sağlıyorsa “veritabanı sunucusu” bir “web server” olarak hizmet veriyorsa “Web sunucusu” olarak adlandırılabilir.
 
Sunucu işletim sistemlerinin giderek gelişmesiyle birlikte, sunucular pek çok görevi otomatik ve güvenilir bir şekilde yapabiliyor.
 
İşletim sistemlerinin içerdiği kurulum sihirbazları, sunucu yapılandırma aşamasının her adımında sizi yönlendirerek, yapılandırmayı basit birkaç adımda tamamlamanızı sağlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular
Günümüz yoğun rekabet ortamında, güçlü bir sunucuya ekonomik olarak sahip olmak bilişim altyapınızı güçlendirecek ve size birçok avantaj sağlayacaktır.

İşinizle ilgili bilgi ve veri akışınızın kesintisiz olarak yürümesi sayesinde kazandığınız dinamizm, size yepyeni iş olanaklarının da oluşmasını doğrudan etkileyecektir.

7 gün 24 saat çalışabilen Xeon işlemcili güçlü bir sunucu sayesinde, sıkça değişen pazar koşulları ve rekabet ortamında işletmenizi güçlendirebilir, geleceğe güvenle bakabilirsiniz. Intel Xeon işlemcili sunucuların sunduğu performans sayesinde işinizin sürekliliği sağlanmış olur.
Sunucularla kişisel bilgisayarlar arasındaki en büyük fark performans ve sunucuların 7 gün 24 saat kesintisiz çalışabilmeleridir.

Şirketinizin verileri merkezi bir sunucuda toplanarak hem güvenliği sağlanmış olur hem de her yerden yetkili kişiler tarafından verilere erişilebilir. Sunucular üzerinde kullanılan paket uygulamaların paylaşımı sayesinde satış, stok, sipariş v.b. iş bilgilerinizi kolayca yönetebilirsiniz.
Teknolojinin gelişmesine ve donanım maliyetlerinin düşüşüne paralel olarak, geçmişe oranla daha uygun fiyatlarla hatta neredeyse 1.000 USD ‘nin altına kadar inen fiyatlarla bir sunucu sahibi olabilirsiniz.
Server (Sunucu) Satın Almak İçin 0 (262) 323 66 88 Numaralı Telefonu Arayarak Sisteminize En Uygun Sunucuyu Temin Edebilirsiniz.
Server İşletim Sistemleri Kişisel Bilgisayarlardaki İşletim Sistemleri ile Aynı Gibi Görünsede Birbirinden Çok Farklı Yapıda Olmaktadır. Bu Nedenle Yaşadığınız Herhangi Bir Sorunda Profesyonel Hizmet Almanız Hem Veri Kaybınızın Hemde Zaman Kaybınızın Önüne Geçecektir. Sunucuda Yaşadığınız Sorunlar İçin 0262 323 66 88 numaralı Telefonu Arayarak Servis Talep Edebilirsiniz.
Server Kurulumu
Server Kurulumu

Daha çok “Server” veya “Ana Makine” olarak bildiğimiz sunucular, yapılandırılan herhangi bir ağ üzerinde bilgileri veya uygulamaları kullanıcılara paylaştıran, donanım ve yazılım bileşenlerinden oluşan özel bir bilgisayardır.

teklif al +
Server Kurulumu

COPYRİGHT © BİLGESİS BİLGİSAYAR VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.