Mikro Yazılım Programı Yetkili Satıcısı

Mikro V16 RUN

ESNAF, SERBEST MESLEK SAHİBİ VE KÜÇÜK İŞLETMELERE MİKRO YAZILIM’DAN TİCARİ YAZILIM

MiKRO RUN BÜYÜMEK iÇiN KOŞ!

 

Esnaf veya serbest meslek sahibiyseniz ya da küçük bir işletmeniz varsa, Mikro Run tam size göre!

Günlük koşuşturmalarınız arasında, bir de kâğıda deftere yazmakla, ödemeleri ve tahsilatları kontrol etmekle uğraşmayın. Bırakın, Mikro Run tüm bu işleri sizin için halletsin.

Mikro Run ile alış ve satışlarınızı, herhangi bir aksama olmaksızın kolaylıkla yönetebileceksiniz.

Üstelik tam da ihtiyacınız kadarını size sunan Mikro Run sayesinde, hiç kullanmayacağınız özellikler için fazladan para ödemenize de gerek kalmayacak.

Tek kullanıcı için, çalışmaya hazır bir program olarak sunulan Mikro Run; kolay kullanımı, ana menüdeki “Bir Bakışta Şirket Analizi” ekranı, yalın menüleriyle işinizdeki en büyük yardımcınız olacak.

 

MiKRO RUN iLE NELER YAPABiLiRSiNiZ NELER!

• Bir bakışta şirketinizin röntgenini çekip durumunuzu analiz edebilirsiniz.

• Toptan ve perakende satışlarınızı ve müşterilerinizi kayıt altına alabilirsiniz.

• Stoklarınızın hem miktarını hem de tutarını kontrol edebilir; stok kârlılığınızı, depo durumunuzu, maliyetlerinizi ve satış sonrası kârlılığınızı takip edebilirsiniz. Stoklarınızın anlık mevcut durumunu da raporlayabilirsiniz.

• Satın alma irsaliyelerini ve faturalarını kayıt altına alabilir, giderleriniz ve stok alımlarınızla ilgili çalışmakta olduğunuz tedarikçileri takip edebilirsiniz.

• Varlıklarınızı takip edebilir; banka hesaplarınızı veya kasadaki nakdinizi, başka yazılımlara ya da dosyalara ihtiyaç duymadan kayıt altına alarak izleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

• Çek işlemlerinizi, alış veya satış faturalarınızı, ödeme veya tahsilat günlerinizi Mikro Run takvimine uyarı olarak koyabilir, böylece beklemediğiniz tatsız sürprizlerle karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.

• Tek tuşla e-Fatura ya da e-Arşiv faturanızı oluşturabilirsiniz.

• Mikro Run kullanıcısıysanız, şirketiniz ve ihtiyaçlarınız büyüdüğünde bir üst programa kolaylıkla ve fiyat avantajıyla geçiş yapabilirsiniz.

 

MiKRO YAZILIM’LA iSTER KiRALA, iSTER SATIN AL DÖNEMi BAŞLIYOR!

Mikro Yazılım’ın geliştirdiği alternatif lisanslama sistemi sayesinde, Mikro Run’ı isterseniz kullandığınız sürece kiralayabilir, isterseniz de tek seferde yapacağınız ödemeyle satın alabilirsiniz.

 

COPYRİGHT © BİLGESİS BİLGİSAYAR VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.