Mikro Yazılım Programı Yetkili Satıcısı

Mağaza ve Market Otomasyonu

Mali onaylı POS ve yeni nesil yazarkasalar (ÖKC) ile mükemmel uyum: Türkiye genelinde mali onay almış olan hemen tüm POS ve yeni nesil yazarkasalar ile entegre çalışabilme özelliğine sahip. Marka bağımsız entegrasyon yeteneğiyle teknik altyapısı uygun olan POS cihazları ve PC POS çözümü yardımıyla satışları da anlık olarak takip edebilme imkânı sunuyor. Bu sayede stok, cari ve muhasebe verileri gün sonunu beklenmeden elde edilebiliyor.

Stok, bakiye gibi kritik bilgilere doğru ve güncel erişerek müşteriye daha doğru bilgilendirme yapılır.Müşterinizin siparişlerini anında merkez ofise iletebilir, faturasını hatasız kesersiniz.Hesap Ekstresinin detaylı olarak görerek müşterinizle hesap kontrolün anında yapabilirsiniz. Kampanya, promosyon uygulamaları hatasız ve eksiksiz gerçekleştirirsiniz.

 

Satış Hedefleriyle işletmenizin verimliliğini ve satış tahminlerinizi kolaylıkla izleyin. Gerçek stoğun ne kadarının serbest, ne kadarının satıldığını anında görün. Satınalma işlemlerini zamanında gerçekleştirin. Kota tanımlarıyla satış miktarlarını kontrol altına alın.

Sıkça Sorulan Sorular
Genellikle alışveriş merkezleri, süper market ve marketlerde bulunan ürün üzerinde bulunan fiyat vb. diğer bilgileri çeken araçlardır. Barkod okuyucular sayesinde alışveriş süreleri ile stok takip vb. işlemler artık daha hızlı yapılmaktadır.
Alışveriş Merkezleri, Süper Marketler, Mağazalar, Depo ve Stok Takibi yapılması gerekenler işletmeler, Eczane vb. kuruluşlarda sık olarak barkod okuyucular kullanılmaktadır.
Dayanıklı ve uzun ömürlü barkodlar için gerek duyulan barkod yazıcı çeşitlerine göz atabilirsiniz. En uygun fiyatlara bir barkod yazıcısı almanız güzel bir seçenek olarak görünüyor. Termal barkod yazıcı, renkli barkod yazıcı ve barkod yazıcı etiketi, barkod yazıcı markaları ve ürünleri en uygun barkod yazıcı fiyatları için kategorimizi incelemeye devam edebilirsiniz.
Mağaza ve Market Otomasyonu
Kolay yazıcı yönetimi ile gerçek-zamanlı görünürlüğü yaşayın ve buluta güvenli ve sorunsuz bir şekilde bağlanın. Kolay yazıcı yönetimi ile gerçek-zamanlı görünürlüğü yaşayın ve buluta güvenli ve sorunsuz bir şekilde bağlanın.
teklif al +

COPYRİGHT © BİLGESİS BİLGİSAYAR VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.