Mikro Yazılım Programı Yetkili Satıcısı

Kullanım Sözleşmesi

Güncelleniyor

DEMO TALEBI
ILETISIM
Misyonumuz & Vizyonumuz

BİLGESİS BİLGİSAYAR VE İLETİŞİM SİS. SAN. TİC. LTD. ŞTİ., profesyonel ekibi ile her ölçekteki müşterilerine Danışmanlık, Teknik Servis, Veri Güvenliği, Yedekleme Sistemleri, Ticari Yazılım, E-Ticaret, Web Tasarım ve Reklam hizmetlerini profesyonel anlamda sağlayan , yapılan her işin detayını mümkün olduğunca sade ve anlaşılabilir bir dille anlatan, sorumluluk sahibi, sadece ofis içi değil, ofis dışında da sürekli destek vermeyi prensip edinmiş, personellerinin 15 yılı aşkın tecrübesinden çok iş ahlakı ve müşteri ilişkileri ile örnek gösterilen, referansları ile kurulduğu yılından bu güne kadar kesintisiz hizmet sağlayan örnek bir firmadır.

Amacımız teknolojiden en verimli şekilde yararlanmanızı sağlamak ve tüm bunları yaparken yaptığınız yatırımları minimum seviyelerde tutmaktır.

Muhtalip Bey
CEO & Founder of CoBiz
ceo imza, founder imza, cobiz imza
Sıkça Sorulan Sorular
Günümüz yoğun rekabet ortamında, güçlü bir sunucuya ekonomik olarak sahip olmak bilişim altyapınızı güçlendirecek ve size birçok avantaj sağlayacaktır.

İşinizle ilgili bilgi ve veri akışınızın kesintisiz olarak yürümesi sayesinde kazandığınız dinamizm, size yepyeni iş olanaklarının da oluşmasını doğrudan etkileyecektir.

7 gün 24 saat çalışabilen Xeon işlemcili güçlü bir sunucu sayesinde, sıkça değişen pazar koşulları ve rekabet ortamında işletmenizi güçlendirebilir, geleceğe güvenle bakabilirsiniz. Intel Xeon işlemcili sunucuların sunduğu performans sayesinde işinizin sürekliliği sağlanmış olur.
Sunucularla kişisel bilgisayarlar arasındaki en büyük fark performans ve sunucuların 7 gün 24 saat kesintisiz çalışabilmeleridir.

Şirketinizin verileri merkezi bir sunucuda toplanarak hem güvenliği sağlanmış olur hem de her yerden yetkili kişiler tarafından verilere erişilebilir. Sunucular üzerinde kullanılan paket uygulamaların paylaşımı sayesinde satış, stok, sipariş v.b. iş bilgilerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

COPYRİGHT © BİLGESİS BİLGİSAYAR VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.